Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Володимирівська селищна рада» (код ЄДРПОУ: 04341583) був реорганізований і увійшов до складу Ольгинської громади

Селище міського типу Володимирівка ​Волноваського району Донецької області

Володимирівка - селище міського типу. Засновано селище Володимирівка у 1840 році переселенцями Харківської, Полтавської, Курської та Орловської губерній.

Смт Володимирівка входить до складу Волноваського району Донецької області, є самостійним населеним пунктом.

Смт Володимирівка знаходиться у північно – східній частині Волноваського району. Селище займає частину Донецько-Волноваського плато, розташоване по обидві сторони колись повноводної річки Кашлагач правого притоку Мокрі Яли. Розташоване за 30 км від районного центру м. Волноваха, за 15 кілометрів від залізничної станції Великоанадоль.

В період заснування селища старостою був Гладченко Володимир, людина з перших поселенців з Харківської губернії. В честь нього і було назване селище Володимирівка.

1896 році представниками Бельгійського товариства був збудований невеликий вогнетривкий завод. Сьогодні Великоанадольський Вогнетривкий комбінат високотехнологічне підприємство, яке спеціалізується на випуску алюмосилікатних шамотних виробів. Споживачами, яких є понад одна тисяча підприємств металургійної, коксохімічної, машинобудівельної, скляної галузей, як України так і країн СНД та дальнього зарубіжжя.

1903 році у селищі було відкрито першу школу.

Влітку 1920 року поблизу Володимирівки частини дев’ятої Стрєлкової дивізії під командуванням М.В. Куйбишева (брата Куйбишева В.В.) зупинила наступ білогвардійців, що намагалися захопити центральні райони Донбасу. На честь бійців, що загинули в роки Громадянської війни в селищі встановлено пам’ятник.

У вересні 1920 року була створено місцева рада, головою був обраний Демочка Василь.

У 1928 році створено ТСОЗ, яке в 1930 році стало колгоспом і називалося Радянське, або Рад-село. Першим головою колгоспу був Лещенко Степан Йосипович. В теперішній час це відділення АТЗТ «ЕКОПРОД А.Т.» на площі біля 2 тис. га сільгоспугідь. Спеціалізується на виробництві зернових культур і соняшника.

На території селища Володимирівка у 1981 році відкрито музей Великоанадольського вогнетривкого комбінату, в якому зібрано експонати історії розвитку вогнетривкої промисловості та експонати історії розвитку селища.

Величний і могутній казково чарівний і пишний храм Свято-Архангело-Михайлівський, названий в честь святого Михайла, у селищі Володимирівка. Головна святиня храму ікона присвятої Богородиці «Владимирская». В літку 1905 року у храмі спалахнула пожежа, вогнем було знищено майже все церковне майно, але ікона дивом залишилася неушкодженою. Від тоді вона стала дорогоцінною для сельчан. За минулі роки храм перетворився на справжнє диво архітектурного мистецтва.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування