Селищний голова Володимирівської селищної ради

Абраменко Володимира Володимировича

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Абраменко Володимир Володимирович народився 13 жовтня 1955 року у місті Донецьку.

Громадянин України.

З вересня 1961 року по червень 1963 року навчався у Донецькій школі №61, з вересня 1963 по червень 1972 року навчався у Волноваській Сш №2, закінчивши яку, одержав атестат про середню освіту. Після закінчення школи, не вступивши до Донецького медичного інституту, працював слюсарем автоматником локомотивного депо станції Волноваха. У 1973 році вступив до Донецького медичного інституту ім.. Горького. У червні 1979 року закінчив інститут, одержавши диплом лікаря лакувальника.

У Збройних Силах не служив, але під час навчання в інституті проходив підготовку на військовій кафедрі, закінчивши яку, отримав звання лейтенанту медичної служби запасу.

З 1 серпня 1979 року проходив інтернатуру на базі Волноваської ЦРЛ. Після закінчення інтернатури у 1980 році працював лікарем швидкої допомоги при Волноваській ЦРЛ. У квітні 1981 року переведений до Володимирівської міської лікарні на посаду цехового лікаря, де працював до 1996 року. З 1996 року перейшов на посаду цехового лікаря до Великоанадольського вогнетривкого комбінату. З 1998 року займав посаду Начальника медичної служби ВАВК, де працював до листопада 2008 року. У 2008 році переведений на посаду виконуючого обов’язки головного лікаря Володимирівської міської лікарні, а з грудня 2008 року прийнятий на посаду головного лікаря Володимирівської міської лікарні. З 1998 по 2006 рік тричі обирався депутатом селищної ради. З листопада 2010 року обраний головою Володимирівської селищної ради, де і працюю по теперішній час.